Yöneticilerimiz

Nevzat Bilen - Genel Müdür (CEO)

Nevzat Bilen - Yönetim Kurulu Başkanı

Nevzat Bilen, Gazi Üniversitesi'nde Lisans eğitimini tamamlamıştır. Uygulamalı Matematik alanında Yüksek Lisans eğitimine ve üniversite çalışanlarına yönelik Eğiticilerin Eğitimi programına katılmıştır.

Key Yazılımı kurmadan önce Mersin Üniversitesi'nde Öğretim Görevlisi ve Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi yöneticiliği yapmıştır. Daha sonra aralarında Türkiye Cumhuriyet tarafından "En İyi Uygulama" olarak sunulan projede dahil çeşitli e-devlet projelerinde danışman olarak görev almıştır. 2004 yılından günümüze, kurucusu olduğu Key Yazılım Çözümleri A.Ş.'nde UI/UX Tasarımı, Yazılım Geliştirme ve Proje Yöneticiliği görevlerini yapmıştır.

Mert İzci - Teknik Müdür (CTO)

Mert İzci - Genel Müdür (CEO)

Mert İzci, Avusturya Viyana Teknik Üniversitesi'nde Wirtschaftsingenieurwesen-Maschinenbau (Ekonomi-Makina Mühendisliği) ve İzmir Yaşar Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği Lisans eğitimi almıştır.

Mert İzci, bağımsız İnternet Girişimcisi olarak başladığı iş yaşamına pekçok ülkenin popüler web uygulamaları listelerinde ilk 10'da yer alan internet projeleri gerçekleştirmiştir. Gerçekleştirdiği projelerde sistem yönetimi, sistemler arası entegrasyon ve veri madenciliği konularında uzmanlaşan Mert İzci, 2015 yılından itibaren Key Yazılım Çözümleri A.Ş.'nde pek çok projede AR-GE çalışmalarını yürütmüş aynı zamanda da Yazılım Geliştirme ve Proje Yöneticiliği görevlerini yapmıştır. Mart 2019 itibariyle Genel Müdürlük görevini üstlenmiştir.

Sevra Bilen - Mali İşler Müdürü (CFO)

Sevra Bilen - Mali İşler Müdürü (CFO)

Sevra Bilen, Uludağ Üniversitesi'nde Lisans eğitimini tamamlamıştır. Bankacılık ve Finansal Piyasalar ile ilgili çeşitli eğitim programlarına katılmıştır.

İş hayatına özel bir bankada başlayan Sevra Bilen, uzun yıllar süren bankacılık deneyimi sonrasında finans uzmanı ve yöneticisi olarak lojistik, turizm ve inşaat sektörlerindeki çeşitli şirketlerde görev almıştır. 2007 yılından itibaren Key Yazılım Çözümleri A.Ş.'nde Finans ve Mali İşler ile ilgili yöneticilik görevlerini yapmıştır.