INVEX-B Kullanıcısı Bankaları Ziyaret Ettik

Müşteri Memnuniyeti Çalışmaları

30 Ekim 2015

INVEX kullanan bankaların ilgili birimleri ziyaret edilerek TAKBİS entegrasyonu ve elektronik imza başta olmak üzere çalışılan konular ile ilgili önerileri alınmıştır.

Son yıllarda gayrimenkul değerleme ile ilgili ortaya çıkan teknolojik olanaklardan TAKBİS entegrasyonu özellikle değerleme sürecini hızlandırması açısından sektör tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Bu kapsamda ekspertiz birimleri ile TAKBİS entegrasyonu sağlanan INVEX-B uygulaması hakkında yaşanan deneyimler paylaşılmıştır. TAKBİS entegrasyonu ile bir çok iş için Tapu Sicil Müdürlüğü araştırmasına gerek kalmayacağından veya daha kısa süreli zaman ayrılması gerekeceğinden özellikle eksperler tarafındaki zaman kazanımı konusunda bilgi verilmiştir. Ayrıca çalışmaları devam eden CBS yetenekleri artırılmış harita araçları hakkında da bilgi verilmiştir.

Üzerinde yoğun görüş alışverişi yapılan bir diğer konuda elektronik imzadır. Elektronik imza kullanımı hakkında iletilen genel bilgiler sonrasında  INVEX-B uygulamasında devam eden çalışmalar hakkında da paylaşımda bulunulmuştur. 

B
INVEX-B

INVEX
Banka
Uygulaması

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı