Yeni INVEX-D Uygulaması ile Hizmet Alınan Çözüm Ortaklarının Yönetimi Kolaylaşıyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

30 Temmuz 2015

INVEX-D Uygulaması yeni sürümü, değerleme şirketlerinin hizmet aldığı çözüm ortakları ile ilgili yeni özellikler içerecek şekilde geliştirilmektedir.

Gayrimenkul değerleme çalışmasını ikamet ettiği bölgede gerçekleştiren ve kendi firması bulunan değerleme uzmanları, gayrimenkul değerleme şirketlerine yaptıkları sözleşme kapsamında hizmet vermektedir.  Yeni INVEX-D uygulamasında hizmet alınan çözüm ortaklığı firması için Sekreterya, Denetmen ve Uzman rollerine sahip kullanıcılar içinde geliştirme yapılmaktadır. Böylelikle INVEX‘te bir çözüm ortağına ait farklı rollerde bir çok kullanıcı açılabilmesi sağlanacaktır. Ayrıca ilgili çözüm ortağı firması için görevlendirme yapılırken, coğrafi ve fiili kullanım niteliği gibi çeşitli sınırlamalar da kontrol edilebiliyor olacaktır. Bu sayede INVEX‘te, bir çözüm ortağı firması için hassas bir performans ölçümü ve diğerleriyle karşılaştırma olanağı ortaya çıkacaktır. 

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı