Yeni INVEX`te Değerleme Şirketi Organizasyonuna Tam Uyum

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

30 Haziran 2015

Gayrimenkul değerleme şirketlerinin değişen organizasyon yapılarına uyumlu olarak INVEX-D Uygulaması yeni sürümü bölge-şube yapısına uyumlu olarak geliştirilmektedir.

Gayrimenkul değerleme şirketlerinin kurumsal organizasyonu için büyük önem taşıyan bölge müdürlüğü ve şubeleri ile ilgili müşterilerimiz tarafından iletilen istekler yeni INVEX sürümüne dahil edilmiştir. Başta değerleme uzmanın görevlendirdiği aşamadaki işlemler olmak üzere işlerin sahiplik özelliklerini ilgilendiren tüm işlemler için bölge ve şube yapısına özgü yeni özellikler eklenecektir. Ayrıca, bölge yapısının dahil edildiği, şirket organizasyonun tümüne ilişkin yönetimsel bilgi ihtiyacının da giderilmesi hedeflenmiştir. Şirket yöneticilerinin kurumsal yapı ve performansla ilgili karar destek bilgilerini içeren raporlama, istatistik ve dashboard sayfaları geliştirilmesi planlanan sayfalardan bazılarıdır.  

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı