Yeni INVEX-D Uygulaması Geri Bildirimlerle Şekilleniyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

30 Mayıs 2015

Gayrimenkul değerleme şirketleri tarafından yoğun ilgi gören ve yılda bir milyondan fazla "gayrimenkul değerleme" sürecinin yönetildiği INVEX-D Uygulaması yeni sürümü için müşterilerimiz tarafından yoğun biçimde yeni isteklere ilişkin geri bildirimler iletilmektedir.

Gayrimenkul değerleme şirketlerinin kurumsal performansı için büyük önem taşıyan bilgileri içeren ve değerleme uzmanı seçimine altlık olacak istatistikler, bir çözüm ortaklığı yapısındaki değerleme uzmanlarının işlerinin yönetimi, harita araçlarının zenginleştirilmesi konuları ilk aşamada yeni INVEX sürümünde geliştirilecek konular olarak öne çıkmıştır. Key İnternet olarak müşterilerimizin isteklerine olumlu yaklaşılarak bu isteklerin de dahil edildiği geliştirme çalışmalarına devam edilmektedir. 

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı