Yeni INVEX-D Teknik Altyapısı Netleşti

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

30 Mart 2015

Gayrimenkul Değerleme Şirketleri tarafından yoğun ilgi gören INVEX-D Uygulaması yeni sürümü için teknolojik gelişmeler ve müşteri beklentileri dikkate alınarak geliştirme çalışmalarına başlanmıştır.

Değerleme Şirketleri tarafından ilk kullanıma başladığından bu yana geçen sürede, başta müşterilerimiz tarafından yoğun biçimde talep edilen özelliklerin mevcut yazılıma eklenmesi amacıyla ilk olarak kullanılacak yeni yazılım altyapısı değerlendirilmiştir. Değerleme sonucunda INVEX-D uygulamasına özgü yeni bir framework geliştirilmesine ve sonrasında geliştirilecek tüm yazılım bölümlerinin Key İnternet‘in iş sürekliliği yaklaşımına uygun olarak dağıtık bir mimaride ve kesintisiz çalıştırılmasına karar verilmiştir.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı