INVEX-D Uygulamasında Yenilik Çalışmalarına Başlandı

28 Şubat 2015

50`den fazla Gayrimenkul Değerleme Şirketi tarafından tercih edilen INVEX-D Uygulaması, sahip olduğu yeteneklerini artırarak kapsamını genişletmek amacıyla yenileniyor.

INVEX-D Uygulaması sürüm yenileme çalışmalarının başlatılırken, farklı müşterilerimizde kullanılan özelliklerin ortaklaştırılması amacıyla tüm özellikler ayrıntılı olarak incelenmekte ve yönetilebilir biçimde uyarlanabilmesi için analiz edilmektedir.

Müşterilerimizin zaman içinde ilettiği ve firmamız çalışanları tarafından gözlemlenen çeşitli yeni özelliklerin ise yeni sürüme dahil edilmesi amaçlanmıştır.  Ayrıca mevcut bazı özelliklerin teknik olarak yenilenmesi ve zenginleştirilmesi de hedeflenmiştir. 

Kapsamlı bir geliştirme ve dönüşüm çalışması olarak değerlendirilen yeni INVEX-D uygulamasına geçiş çalışmalarının 2015 sonuna kadar tamamlanması planlanmıştır.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı