Performans Hesabında Yöntem Değişikliği Yapıldı

03 Nisan 2014

INVEX’te yapılan geliştirme çalışmaları sonucunda, artık denetmen kullanıcısı sadece pozitif puan ile değil, aynı zamanda negatif puan ile de hata durumlarını değerlendirebilecektir.

INVEX`te tamamlanan her gayrimenkul değerleme çalışması; il, değerleme uzmanı, banka eğişkenleri bazında karşılaştırmalar yapabilmek için puanlanmaktadır. Bu puanlama, teslim süresi ve iş takip notlarının sayısına göre yazılım tarafından hesaplanarak oluşturulan puan ile denetmen kullanıcısının öz değerlendirmesine dayanan puanın toplamı olarak belirlenmektedir. Mevcut yapıda denetmen kullanıcısının sadece pozitif puan ile takdir ettiği bir puanlama sistemi bulunmaktadır.


INVEX`te yapılan geliştirme çalışmaları sonucunda, artık denetmen kullanıcısı sadece pozitif puan ile değil, aynı zamanda negatif puan ile de hata durumlarını değerlendirebilecektir. Dileyen INVEX kullanıcısı değerleme şirketleri, daha etkin bir puanlama sistemi oluşturulmasına olanak sağlayan bu yeni yöntemin yazılımlarına uygulanmasını talep edebilirler.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı