ARGE Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin Tercihi INVEX Oldu

30 Kasım 2014

Vizyonunu “Disiplinler arası bilgi birikimini en etkin şekilde kullanarak konusunda marka olmak ve uluslar arası arenada yerini almaktır.” şeklinde belirleyen ARGE, Bilgi Sistemi konusunda tercihini INVEX’ten yana kullanmıştır.

İstanbul merkezli gayrimenkul değerleme şirketlerinden olan ARGE, 2006 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir. Deneyimli kadrosuyla ARGE, INVEX-D Uygulamasını kullanmaya başlayarak iş süreçlerinin yönetimi için doğru bir tercih yaparak misyon olarak belirlediği "uluslararası standartlar-düşünceler ve yerel gerçekler, becerilerle ortaya koyulduğunda en gerçekçi, verimli, karlı sonuçları doğurma"  hedefine bir adım daha yaklaşmıştır.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı