INVEX Kullanan Değerleme Şirketi Sayısı 50’ye Ulaştı

30 Kasım 2014

2008 yılından bugüne, müşterimiz olan Gayrimenkul Değerleme Şirketi sayısı 50’ye ulaştı. Yedi yıl boyunca INVEX`e ilgi gösteren ve tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

INVEX Gayrimenkul Değerleme Bilgi Yönetimi Sistemi Değerleme Şirketi Uygulaması (INVEX-D) ilk müşterimizde, 2008 yılında kullanılmaya başlanmıştır. 2008 yılından bugüne, müşterimiz olan Gayrimenkul Değerleme Şirketi sayısı 50`ye ulaştı. Yedi yıl boyunca INVEX‘e ilgi gösteren ve tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. 

Aradan geçen yıllar boyunca INVEX`te çeşitli değişiklik ve geliştirmeler yapılmıştır. Halen her bir değerleme şirketi tarafından kullanılan INVEX diğerlerinden küçük büyük farklılıklar barındırmaktadır. 2014 Ekim ayından itibaren gereksinim analizi çalışmalarına başlanılan INVEX-D uygulaması yeni sürümü için mevcut sürümden kaynaklı kullanıcı değişiklik ve yeni özelliklere ait geliştirme istekleri dikkate alınmaktadır. 

Dünden bugüne, birlikte çalıştığımız müşterilerimiz sayesinde bir gün içerisinde üretilen her 5 gayrimenkul değerleme raporundan 4`ü INVEX ile üretilmekte ve yetenekleri sayesinde INVEX ‘Piyasa Belirleyici` durumunu korumaktadır. Müşterimiz olan 50 Gayrimenkul Değerleme Şirketi`ne en içten teşekkürlerimizi sunar, memnuniyetlerinin bizlerin en büyük önceliği olduğunu bir kez daha hatırlatırız.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı