INVEX’ten Alternatif Yedekleme Fırsatı

30 Kasım 2014

INVEX Değerleme Şirketi Uygulaması (INVEX-D) kullanan müşterilerimize iş sürekliliği yaklaşımımız dolayısıyla uzun süredir birden fazla lokasyonda yedekleme hizmeti vermekteyiz. Artık isteyen müşterilerimize kendi lokasyonlarında da yedekleme yapabilmek için süregelen çalışmalar tamamlanarak kullanıma alınmıştır.

 Müşterilerimizin kendi lokasyonlarında konumlandırdıkları NAS (Ağa Bağlı Depolama) sunucuları üzerine, INVEX kullanıcıları tarafından eklenen dosyalar bir kaç dakika içinde yedeklenmektedir. Yapılan yedekleme işlemi dosyaların eşlenmesi şeklinde olduğundan yedekleme sürecinin etkinliğinin basitçe izlenmesi mümkün olmaktadır. Müşterimizin her bir yedekleme lokasyonundaki yedekleme sürecini izlemesi için çeşitli bildirim ve raporlama araçları da sunulmaktadır.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı