Üzerinde İşlem Olmayan Denetmen ve Denetmeni Olmayan İşlerin E-Posta ile Bildirilmesi

03 Ekim 2014

Özellikle iş yoğunluğu fazla olan gayrimenkul değerleme şirketi müşterilerimiz için çok faydalı olabilecek bu uygulama ile; üzerinde işlem olmayan denetmenler ve denetim aşamasında olup herhangi bir denetmen tarafından alınmamış işlerin bilgileri şirket yöneticilerinin e-posta adreslerine her saat başı bildirilecektir.

Özellikle iş yoğunluğu fazla olan Gayrimenkul Değerleme Şirketi müşterilerimiz için çok faydalı olabilecek bu uygulama ile; üzerinde işlem olmayan denetmenler ve denetim aşamasında olup herhangi bir denetmen tarafından alınmamış işlerin bilgileri şirket yöneticilerinin e-posta adreslerine her saat başı bildirilecektir. Bildirilen bu e-postalar sayesinde hangi denetmenin üzerinde iş olmadığı belirlenebilecek, aynı zamanda akaryakıt istasyonu, alışveriş merkezi gibi denetimi daha zor olan işlerin denetmenler tarafından bekletilmesi önlenebilecektir.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı