22-28 Eylül Müşteri Memnuniyeti Haftası Kampanyaları

30 Eylül 2014

Key İnternet tarafından belirli aralıklarla düzenlenmesi planlanan Müşteri Memnuniyeti Haftalarından ilki 22-28 Eylül Haftasında gerçekleştirilmiştir.

Key İnternet tarafından belirli aralıklarla düzenlenmesi planlanan Müşteri Memnuniyeti Haftalarından ilki 22-28 Eylül Haftasında gerçekleştirilmiştir. Bu kapsamda; müşterilerimizin istek, görüş ve şikâyetlerini öğrenmek amacıyla tüm Gayrimenkul Değerleme Şirketleri ile telefon görüşmeleri yapılmış ve müşterilerimizin tamamının hizmetlerimizden memnun olduğu sonucuna varılmıştır. Müşteri Memnuniyeti Haftası kapsamında hizmetlerimiz ile ilgili kampanyalar düzenlenmiş ve gayrimenkul değerleme şirketlerinden olumlu geri dönüşler alınmıştır.

Kampanya kapsamda, INVEX uygulamasının satın alınma bedelinde %50 indirim yapılmış, gayrimenkul değerleme şirketlerinin %50 indirimle INVEX sahibi olabilecekleri paylaşılmıştır. Bunun yanı sıra, ilk yıl yazılım destek ücreti alınmayacağı ve ilk altı ay için barındırma ücretinin alınmayacağı duyurulmuştur.

Bu kampanyaya ek olarak, INVEX Mobil Uygulamasının yazılım desteğine dâhil edildiği ve uygulama için ilave bir ücret talep edilmediği vurgulanmıştır.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı