TS ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi

29 Eylül 2014

Türk Standartları Enstitüsü’nde 24-26 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen TS ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi’ne Key İnternet personeli tarafından katılım sağlanmıştır. Üç gün boyunca süren eğitimde bilgi güvenliği temel kavramları ve terimleri tanımlanmış, risk analizi oluşturma yöntemleri açıklanmış ve örnek bir risk analizi oluşturulmuştur.

Türk Standartları Enstitüsü`nde 24-26 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen TS ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi`ne Key İnternet personeli tarafından katılım sağlanmıştır. Üç gün boyunca süren eğitimde bilgi güvenliği temel kavramları ve terimleri tanımlanmış, risk analizi oluşturma yöntemleri açıklanmış ve örnek bir risk analizi oluşturulmuştur. Eğitimin diğer kısımlarında ise TS ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standardının maddeleri yorumlanarak etkin bir Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi oluşturulması çalışmalarına katkı sağlanmıştır.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı