Odeabank Ekspertiz Uygulaması`na artık INVEX MOBİL aracılığı ile erişilebilir

07 Kasım 2014

"INVEX Mobil Uygulaması" artık banka INVEX uygulamalarına erişim yeteneği kazanmıştır. Bir süredir geliştirme çalışmaları devam eden bu özellik INVEX MOBİL’in yayınlanan 1.2 sürümü ile Odebank’a hizmet veren tüm değerleme şirketlerinin kullanımına sunulmuştur.

"INVEX Mobil Uygulaması" artık banka INVEX uygulamalarına erişim yeteneği kazanmıştır. Bir süredir geliştirme çalışmaları devam eden bu özellik INVEX MOBİL`in yayınlanan 1.2 sürümü ile Odebank`a hizmet veren tüm değerleme şirketlerinin kullanımına sunulmuştur.

iOS ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda çalışan INVEX Mobil Uygulamasına "Değerleme Uzmanı" rolüne sahip kullanıcıların yanı sıra "Denetmen" ve "Sekreterya" rollerine sahip kullanıcılar da giriş yapabilirler. Kullanıcılar oturum açmak için Odeabank INVEX Uygulamasındaki erişim bilgilerini kullanabileceklerdir.  

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı