INVEX Mobil Uygulaması Yeni Sürüm Çalışmaları

08 Eylül 2014

Kullanıma sunulduğu andan itibaren ilgiyle karşılanan “INVEX Mobil Uygulaması” ile ilgili kullanıcılar tarafından iletilen istek ve hatalar ile ilgili çalışmalar yapılmış ve 30 Mayıs 2014 tarihinde yeni sürüm yayınlanmıştır.

Kullanıma sunulduğu andan itibaren ilgiyle karşılanan "INVEX Mobil Uygulaması" ile ilgili kullanıcılar tarafından iletilen istek ve hatalar ile ilgili çalışmalar yapılmış ve 30 Mayıs 2014 tarihinde yeni sürüm yayınlanmıştır. 

Hatalar ve küçük çaplı istekler dışında web uygulamasında bulunan pek çok özelliğin mobil ortama da taşınması beklentisi, kullanıcılar tarafından en sık dile getirilen istek olduğu görülmüştür. Bu nedenle köklü şekilde değişiklikler içeren yeni sürüm ile ilgili çalışmalara başlanarak Ücretsiz Kullanım dönemi 1 Temmuz 2014 yerine yeni sürümün yayınına kadar uzatılmıştır.

Uygulama marketlerinde, mobil kullanıcıların uygulamaya gösterdiği ilgiyi tespit amacıyla yapılan incelemelerde, örneğin Google Play`de INVEX Mobil Uygulaması 3,6 beğeni puanı aldığı görülmüşür. Yeni sürüm çalışmalarında uygulama marketlerindeki kullanıcı beğenisinin daha da artırılması hedeflenmiştir.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı