Performans ve Bilgi Güvenliği Çalışmaları

16 Mayıs 2014

INVEX uygulaması içinde artan işlem sayıları ve daha ayrıntılı hale gelen kullanıcı istekleri nedeniyle uygulama içindeki tüm liste sayfaları ayrıntılı şekilde incelenmiş daha hızlı raporlama için bazı liste sayfaları yeniden geliştirilmiştir. Bilgi teknolojilerindeki güncel gelişmelere paralel olarak INVEX`te zaman zaman bilgi güvenliğini arttırıcı çeşitli çalışmalar yapılmaktadır.

INVEX uygulaması içinde artan işlem sayıları ve daha ayrıntılı hale gelen kullanıcı istekleri nedeniyle uygulama içindeki tüm liste sayfaları ayrıntılı şekilde incelenmiş daha hızlı raporlama için bazı liste sayfaları yeniden geliştirilmiştir. En önemli geliştirme işlemi Teslim Süresi ile ilgili listelerde yapılmıştır. Bu kapsamda, değerleme süreci adımlarında geçen sürelerin daha sağlıklı ve hızlı hesaplanması için hesap yönteminde iyileştirmeler yapılmıştır. 

INVEX uygulamasından yine INVEX e-posta sunucularını kullanarak gönderilen bildirim amaçlı e-postaların daha hızlı gönderilebilmesi amacıyla iki yeni SMTP sunucusu kullanıma alınmıştır. Bu sayede, eposta gönderimlerindeki anlık bekleme süreleri  kısaltılmıştır. Son aylarda özellikle istenmeyen e-posta (SPAM Mail)  gönderimlerini engellemek için  e-posta sunucularınca kullanılan çeşitli yöntemler, özellikle e-posta teslim sürelerini uzatmaktadır. Bu gibi gelişmeler dikkate alınarak bildirim e-postalarının gönderimlerinde farklı bir yönteme geçiş ile ilgili çalışmalar devam etmektedir.

Bilgi teknolojilerindeki güncel gelişmelere paralel olarak INVEX`te zaman zaman bilgi güvenliğini arttırıcı çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalar kapsamında; kullanıcı doğrulama ve e-posta ile gönderilen dosya bağlantıları ile ilgili iyileştirmeler yapılmıştır.  

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Test Edilmeye Hazır

Arayüzü yenilenen ve pek çok yeni özellik eklenen INVEX-D yeni sürümü v2 test kullanımına açılma aşamasına gelmiştir.

Ayrıntı