Kurumsal İş Geliştirme Birimi Yönetici Yardımcısı Olarak Cem YILMAZ Göreve Başladı

Şirketimizden Haberler

30 Eylül 2015

Ülkemizdeki çeşitli bankalarda Gayrimenkul Değerleme ve Kontrol Uzmanı olarak görev yapan Cem Yılmaz, Kurumsal İş Geliştirme Yöneticisi olarak Key İnternet`de göreve başlamıştır.

Dokuz Eylül Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü‘ndeki Lisans eğitimi sonrasında Hedef Gayrimenkul Değerleme A.Ş.,  ve  Türk Ekonomi Bankası A.Ş.‘de  Gayrimenkul Değerleme ve Kontrol Uzmanı olarak görev yapan Yılmaz, 2014 yılında SPK Değerleme Uzmanlığı lisansını almıştır. Yılmaz, Key İnternet tarafından geliştirilen kurumsal projelerin yöneticiliğini üstlenecektir.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı