Çözüm Ortakları İçin de INVEX Geliştiriliyor

Yeni INVEX-D Uygulaması Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor

30 Ağustos 2015

INVEX-D Uygulaması yeni sürümü ile ilgili çalışmalar kapsamında değerleme şirketlerine hizmet sunan çözüm ortakları ile ilgilide bir uygulama geliştirilmesi gerektiği gözlenmiştir.

Tamamen çözüm ortaklarına yönelik özellikler içermesi öngörülen uygulama "INVEX-C  Uygulaması"  şeklinde isimlendirilmiştir. Özellikle çözüm ortağı firmaların, kurulu bulundukları bölge kapsamında sahada daha aktif hizmet ürettikleri dikkate alındığında karşılaşabilecekleri sorunların da kendilerine özgü olacağından hareketle kapsamlı bir analiz çalışması yapılmıştır. 

INVEX-C uygulaması, çözüm ortaklığı kuruluşu içindeki görev dağılımını da dikkate alarak, kullanıcıların farklılaşan isteklerini karşılamayı amaçlamıştır.  Uygulama geliştirme çalışmalarında önceliklendirilen konular belirlenirken gerek gayrimenkul değerleme hizmetinin üretimi gerekse de hizmet sonrası mali konular gibi gibi çözüm ortağı firmanın yüksek beklenti içinde oldukları dikkate alınmıştır. 

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı