Müşteri Memnuniyeti Anketi

Müşteri Memnuniyeti Çalışmaları

30 Temmuz 2015

INVEX, HPOTEX ve INFOREX kullanan müşterileri kapsayan ve altı aylık periyodla yapılan memnuniyet ölçüm anket çalışması tamamlanmıştır.

Anketlerin istatistiki olarak değerlendirmesi sonucu, her ne kadar yüksek bir memnuniyet gözlemlenmiş olsa dahi özellikle müşterilerimizce düşük olarak değerlendirilen sorular üzerine ayrıca durularak düşük olarak görülmesinin nedenleri  araştırılmıştır. Yapılan değerlendirme sonrasında ilgili müşterilerimize yapılan görüşmeler ile yapılacak çalışmalar paylaşılmıştır.

Ayrıca anket çalışmaları sırasında INVEX-D uygulamasını kullanan müşterilerimize Yeni INVEX-D çalışmaları hakkında bilgiler paylaşılmıştır.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı