INVEX Mobil Uygulaması Yenileniyor

30 Temmuz 2015

Gayrimenkul değerleme şirketleri tarafından yoğun olarak tercih edilene ve 50`den fazla şirket tarafından kullanılan INVEX -D Uygulamasına erişim aracı olan INVEX Mobil yenileniyor.

Key İnternet yazılım geliştirme biriminde Andorid ve iOS konusunda deneyimli bilgisayar mühendislerinden oluşan mobil uygulama geliştirme ekibi oluşturulmuştur. Hız verilen uygulama geliştirme çalışmalarında,  mevcut özelliklere ilaveten yeni özelliklerin de eklenmesi hedeflenmiştir. İlk aşamada geliştirilmesi hedeflenen özellikler olarak; hesaplar arası hızlı geçiş, sol ve üst menü içeren fonksiyonel arayüz, gelişmiş harita araçları ve artırılmış gerçeklik öne çıkmıştır. Bahsedilen özellikler temel uygulamayı içeren ana sürümünün yayınını takiben sonraki sürüm güncellemelerinde teker teker etkinleştirilecektir.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı