Marka Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin Tercihi INVEX Oldu

30 Mayıs 2015

Kuruluşunun ardından ilk olarak Bilgi Sistemi arayışında bulunan Marka Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., tercihini INVEX’ten yana kullanmıştır.

2014 yılında kurulan ve Ankara merkezli olan Marka Kurumsal, müşteri memnuniyetini birincil görev bilerek güvenilir işlere imza atmayı misyon olarak belirlemiştir. Marka Kurumsal, gayrimenkul değerleme konusunda tecrübeli kadrosu ile iş süreçlerinin yönetimi için INVEX-D uygulamasını kullanmayı seçmesi, hedeflediği "iyi hizmet" için iş sürekliliği ve hizmet kalitesi konusunda Key İnternet‘e olan güvenini de göstermektedir.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı