Vera Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin Tercihi INVEX Oldu

30 Mayıs 2015

Yeni gayrimenkul değerleme şirketlerinden biri olan VERA, büyüme hedefleri doğrultusunda Bilgi Sistemi konusunda tercihini INVEX’ten yana kullanmıştır.

İstanbul merkezli gayrimenkul değerleme şirketlerinden olan VERA, 2014 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir. Genç bir şirket olmasına rağmen sahip olduğu deneyimli kadrosuyla VERA, INVEX-D Uygulamasını kullanmaya başlayarak, iş süreçlerinin yönetimi için doğru bir tercih yapmıştır.  VERA, "hizmet kalitemizin temelini oluşturan veri analizlerimizdeki detay bilincimiz" diyerek ifade ettiği gayrimenkul değerleme ile ilgili kalite anlayışı için güçlü bir altyapıyı seçmiştir.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı