Türkiye İş Bankası’nın Tercihi INVEX Oldu

30 Mart 2015

Ülkemizde bireysel ve ticari bankacılık hizmeti sunan en büyük özel banka olan Türkiye İş Bankası, Gayrimenkul Değerleme Bilgi Sistemi olarak INVEX`i tercih etmiştir.

Gayrimenkul Değerleme süreci için uçtan uca bilgi yönetimi hizmeti sunan Gayrimenkul Değerleme Bilgi Yönetimi Sistemi Banka Uygulaması (INVEX-B) İş Bankası‘nda 6 ay gibi kısa sürede kullanıma alınmıştır. İş Bankası INVEX-B uygulaması, Gayrimenkul Teminatlı kredi süreçlerini kısalttığı gibi aynı zamanda tüm verilerin sayısallaştırılmasını da sağlamaktadır.

İş Bankası için geliştirilen INVEX-B uygulaması aynı zamanda JAVA ile geliştirilen ilk INVEX uygulaması olma özelliğini de taşımaktadır.  

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı