INVEX-D Uygulamasında Şirket Merkezlerine Yedekleme

28 Şubat 2015

INVEX Değerleme Şirketi Uygulaması kullanan bazı müşterilerimiz, uygulama kullanıcıları tarafında yüklenen dosyaların merkez ofislerindeki sunuculara yedeklenmesini tercih etti.

Bir süredir verilen bir hizmet olan INVEX-D uygulamasına yüklenen dosyaların yedeklerinin anlık olarak şirketlerin ofislerinde bulunan sunuculara yedeklenmesi, müşterilerimiz tarafından ilgiyle karşılanmıştır. Bu kapsamda yürütülen çalışmalar, gün geçtikçe artan dosya miktarlarına rağmen ilgili şirketlerin bilgi güvenliği politikalarına uyumunu da kolaylaştırmıştır.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı