Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin Tercihi INVEX Oldu

30 Ocak 2015

Gayrimenkul Değerleme sektörünün ilk firmalarından biri olan Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş, Bilgi Sistemi konusunda tercihini INVEX`ten yana kullanmıştır.

Gayrimenkul Değerleme Sektöründe "Okul" olmak iddiası ile "Ekol" adıyla İstanbul‘da 2004 yılında kurulan Ekol, deneyimli kadrosuyla INVEX-D Uygulamasını kullanmaya başlamıştır.  Ekol, İstanbul merkezli olmasının yanı sıra 9 ayrı bölge müdürlüğü ile Türkiye`nin tamamına yaygın personel ve çözüm ortakları ile hizmet vermektedir. Ekol, hedef olarak belirlediği, uluslararası standartlar düzeyinde, önder ve örnek kuruluş olma yolunda INVEX`i takım arkadaşı olarak seçmiştir.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı