2015 Yılı Gayrimenkul Değerleme Asgari Ücret Tarifesi Çalışmaları Tamamlandı

30 Ocak 2015

Sermaye Piyasası Kurulu’nun kararına göre 2015 yılı için güncellenen Gayrimenkul Değerleme Asgari Ücret tarifesi ile ilgili değişiklikler her bir banka INVEX-B uygulamasında gerçekleştirilmiştir.

INVEX uygulamalarındaki fiili kullanım nitelikleriyle örtüşmesine rağmen her yıl yenilenen tarifeye göre ortaya çıkan farklılıklar değerleme ücret hesaplarına yansıtılmıştır. 2015 itibarıyla yürürlüğe giren yeni ücret tarifesi uyarınca özellikle Toplu Değerleme, Karma Yapı Değerleme ve Revize raporlarının ücretlerinin hesabında yaşanılan zorluklar ve karmaşık hesaplama yöntemleri INVEX uygulamasının esnek yapısı sayesinde kolaylıkla aşılabilmektedir.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı