Invest Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin Tercihi INVEX Oldu

30 Aralık 2014

2011 yılında kurulan İnvest Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş, Bilgi Sistemi konusunda tercihini INVEX`ten yana kullanmıştır.

İstanbul merkezli gayrimenkul değerleme şirketlerinden olan İnvest, Gayrimenkul Değerleme Sektörünün genç üyelerinden olmasına rağmen deneyimli kadrosuyla INVEX-D Uygulamasını kullanmaya başlayarak belirlediği "doğru analiz doğru sonuç " ilkesi ile sektörde önemli bir yere ulaşmayı ve doğru çizgiyi yakalamayı hedeflemiştir.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı