INVEX Banka Uygulamasında Otomatik Değerleme Şirketi Görevlendirmesi

30 Aralık 2014

Gayrimenkul Değerlendirme şirketi görevlendirmelerinde kapsamlı performans analizleri sonucu belirlenen ilçelerden oluşan gruplara özgü oranlar kullanılmaktadır.

Belirlenen objektif kriterlere göre, her bir değerleme süreci ve değerleme raporunun ölçümü sonucunda ilçe grubuna özgü bir başarı puanı ortaya çıkmaktadır. İlçe grubu çevresinde her bir şirketin başarı puanına göre belirlenen iş dağıtım oranları kullanılarak INVEX tarafından şirket seçimi ve otomatik görevlendirme yapılmaktadır. 

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı