TCMB Ticari Gayrimenkul Fiyat Endeksi Çalışmalarına Başlanmıştır

30 Aralık 2014

TCMB tarafından "Ticari Gayrimenkul Fiyat Endeksi" oluşturmak amacıyla veri toplama çalışmaları için duyuru yayınlamıştır. INVEX-B uygulamasında duyuru kapsamında istekler için geliştirme çalışmalarına başlanmıştır.

Değerleme şirketleri tarafından hazırlanan "Gayrimenkul Değerleme Raporları"ndaki bilgiler esas alınarak hazırlanacak olan ticari gayrimenkullere ilişkin verilerden büyük bölümünün INVEX-B uygulamasında mevcut olduğu görülmüştür. Eksik olan veya verilerinde farklı standartlar olanlar için uygulamanın veri giriş ve raporlama fonksiyonları yenilenmektedir. 

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı