INVEX Banka Uygulaması JAVA ile Geliştirilmeye Başlandı

30 Aralık 2014

Kurumsal yazılım geliştirme projelerinde Java Teknolojileri kullanımına başlayan Key İnternet, böylelikle müşteriye özel çözümlerinde farklı sunucu platformları için seçenekler sunmaktadır.

 Key İnternet, insan kaynağına verdiği önem nedeniyle çalışanlarını en değerli varlığı olarak görmektedir. Büyük kurumsal projeleri başarıyla hayata geçiren deneyimli yazılım ekibine dahil ettiği deneyimli bilişim mühendisleri sayesinde hızlı bir dönüşüm sürecine giren Key İnternet sahip olduğu iş deneyimini Java Teknolojileri kullanarak çok daha büyük ölçekli projelere yöneltmektedir. 

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı