22-28 Eylül Müşteri Memnuniyeti Haftası

19 Eylül 2014

Key İnternet; müşterilerinin istek, görüş ve şikâyetlerini öğrenmek amacıyla 22 Eylül haftasını `Müşteri Memnuniyeti Haftası` olarak belirledi. Belirli aralıklarla düzenlenecek olan Müşteri Memnuniyeti Haftalarında Key İnternet, hem hizmetleriyle ilgili kampanyalar düzenlemeyi hem de müşterilerinin görüşlerini öğrenmek için çeşitli toplantılar ve görüşmeler yapmayı planlamaktadır.

Key İnternet, müşterilerinin beklentilerine daha iyi cevap verebilmek ve müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemini entegre etti ve belgelendirdi. Yönetim sistemlerine ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi entegrasyonu çalışmaları ise devam etmektedir.

Bu çalışmalar kapsamında Key İnternet; müşterilerinin istek, görüş ve şikâyetlerini öğrenmek amacıyla 22 Eylül haftasını ‘Müşteri Memnuniyeti Haftası` olarak belirledi. Belirli aralıklarla düzenlenecek olan Müşteri Memnuniyeti Haftalarında Key İnternet, hem hizmetleriyle ilgili kampanyalar düzenlemeyi hem de müşterilerinin görüşlerini öğrenmek için çeşitli toplantılar ve görüşmeler yapmayı planlamaktadır. 

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı