Key İnternet Hizmetleri Ltd.Şti. 10 Yaşında

11 Eylül 2014

7 Temmuz 2004 tarihinde 2 kurucu ortak tarafından Ankara’da faaliyetine başlayan Key İnternet Hizmetleri Ltd.Şti., özgün hizmet yolculuğunda 10 yılı geride bıraktı.

7 Temmuz 2004 tarihinde 2 kurucu ortak tarafından Ankara`da faaliyetine başlayan Key İnternet Hizmetleri Ltd.Şti., özgün hizmet yolculuğunda 10 yılı geride bıraktı. 

"Butik Hizmet" anlayışı ile kurulan ve günümüze kadar da bu anlayışını ödünsüz şekilde sürdüren Key İnternet, geçen 10 yıl içinde yazılım ürettiği sektörler için rakiplerine göre haklı liderliğe ve yazılım kalite belirleyiciliğine ulaşmıştır.

Kuruluşundan günümüze kadar 10 yıl içinde cirosunu 150 kat artırırken ödenmiş sermayesini de 1.400.000.- TL ye çıkaran Key İnternet, deneyimli çalışanları sayesinde sahip olduğu kurumsal iş tecrübesini belgelendirdiği yönetim sistemleriyle taçlandırarak başarılarla dolu yeni bir 10 yılı hedeflemiştir.

Güncel Haberler

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Yeni Müşterimiz

Burgan Bank`ın Tercihi INVEX Oldu

Kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında sektörün önde gelen bankalarında olan Burgan Bank, INVEX’i tercih ederek değerleme sürecini hızlandırmayı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Ayrıntı

INVEX Mobil Uygulaması Güncellendi

İlk olarak Android cihazlar için yayınlanan güncelleme ile pek çok yeni özellikle eklenirken mevcut özelliklerde çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır. Yeni eklene özellikler içinde artırılmış gerçeklik ve parsel sorgulama gibi konum bazlı özellikler öne çıkmaktadır.

Ayrıntı

STATEX Çalışmaları Devam Ediyor

Büyük Veri ve Madenciliği Akademik Kampı

Büyük veri konusunda deneyimli iş geliştirme ekibimiz, EMO’nun Matematik Köyü’nde düzenlediği 4 günlük “Büyük Veri ve Madenciliği” konulu akademik kampa katılmıştır.

Ayrıntı